Suni Vajina Nasıl Yapılır?

 

Suni Vajina Nasıl Yapılır?

Suni vajina, erkeklerin cinsel duygularını karşılamak adına tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Orgazm ve ejakülasyon için tercih edilen bu ürünler vibratöre benzeyen ve hareketli olan yapılara da sahiptir. Farklı özelliklere sahip türleri bulunan suni vajinaların yapımında da farklı yöntemler tercih edilmektedir.

Suni vajinalarda amaç erkeklerin orgazm duygusunu karşılamak olduğundan genişlik, uzunluk ve diğer bütün özellikler tercihe cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. En standart suni vajinalarda genellikle tıbbi standartları karşılayan plastikle ortaya çıkar. Ticari amaçlarla üretilen suni vajinalarda tür farklılığına bağlı olarak yapının ünlü yetişkin film yıldızlarına ait vajinalara benzetildiği söylenebilir.

Suni Vajina Neden Tercih Edilmektedir?

Erotik Shoplar için en çok satılan ürünlerden bir tanesi olan Suni Vajina, haz vermek amacıyla olduğu gibi tedavi amaçlarıyla da kullanılabilmektedir. Bu çerçevede hedef tamamen erkeklerin cinsel arzularına yöneliktir. Yapay vajina üretiminde amaç erkeklerin farklı özelliklerine cevap vermek olduğundan suni vajina satın alırken penis uzunluğu, kalınlığı ve arzu edilen duygunun belirlenmesi gerekmektedir.

Motorlu ve motorsuz türleri bulunan suni vajinalarda tıpkı vibratörde olduğu gibi gerçeklik duygusu ön plandadır. Sağlığa herhangi bir zararı olmaması ve erkekler tarafından çok sık kullanılması suni vajinaların çok sık tercih edilmesine neden olur. Siz de bu konuda seçiminizi yaparak kaliteli bir sonuca ulaşabileceğinizi unutmamalısınız. Suni vajina ile erken boşalma başta olmak üzere pek çok problemi ortadan kaldırmak mümkün!