Evde Penis Yapmak

Evde Dildo Nasıl Yapılır?

Kadınlar için cinsel arzuların tatmin edilmesi adına ilişkiye girmek oldukça önemlidir. Ancak henüz buna hazır olmayan ya da bir partneri bulunmayan kadınların arzularını dildo ile karşılamaları gerekmektedir. Dildo ile arzuları karşılamak istediğinizde hazır bir ürün alabileceğiniz gibi kendiniz için özel bir dildo da hazırlayabilirsiniz. Peki, evde dildo hazırlamak istediğinizde sizi bekleyen süreç nasıldır?

Evde Dildo Hazırlamak İçin Gerekli Malzemeler

Dildonuzun daha sağlıklı bir şekilde hazırlanabilmesi adına bazı malzemeleri titizlikle seçmelisiniz. Bu çerçevede hem arzu ettiğiniz sonucu alabilecek hem de kaliteli bir deneyim yaşayabileceksiniz. İşte dildo hazırlığı için gerekli malzemeler.

  • Hijyenik Ped
  • Elektrik Bandı
  • Kalem
  • Prezervatif

Dildo Hazırlama Süreci

Bütün malzemeleri hazırladıktan sonra kalemin sivri kısmını küt bir şekilde keserek işlemlere başlayın. Daha sonra kalemi pedin içine sarmanız gerekir. Sarma sarar gibi gerçekleştireceğiniz bu işlem sonrasında pedin çevresini elektrik bandıyla sarmalısınız. Böylelikle pedin açılmasını önleyebilirsiniz. Bu aşamayı titiz bir şekilde tamamladıktan hemen sonra prezervatifi pedin üzerine geçirerek dildonuzun hazırlık sürecini tamamlayabilirsiniz.

Aşamaları titiz bir şekilde tamamlamanız kusursuz bir sonuç almanız adına önemlidir. Bu nedenle de önerileri dikkate alarak hareket etmenizde fayda vardır. Dildo hazırlık sürecinde pedin kalınlığını ayarlarken ayak baş parmağınızı referans alabilirsiniz.

Dildo Hazırlığı için Kalem Şart mı?

Evde dildo hazırlayacaksanız kalem kullanmanın daha dik ve sağlam bir dildoya kapı aralayacağını unutmamalısınız. Çünkü sadece pedi sarmanız halinde ped üst üste katlanacak ve dildo hissi vermeyecektir. Eğer dildo yaparken kalem kullanmak sizi endişelendiriyorsa bunun yerine pedin iç kısmını pamukla doldurabilirsiniz. Böylelikle kalemin dildonun dışına çıkıp canınızı acıtma ihtimalini de ortadan kaldırabilirsiniz.

Dildo Hazırlarken Prezervatif Kullanımı

Prezervatif kullanmanın en önemli özelliklerinden bir tanesi sağlığınızı koruma altına alacak olmanız. Çünkü virüs ve bakterilerle dolu bir nesneyi vajinanıza sokmanız ciddi hastalıkları da beraberinde getirecektir. Bu nedenle de prezervatif tercih etmelisiniz. Öte yandan ıslaklık ve kayganlık elde etmek adına da prezervatif tercih etmelisiniz. Aksi takdirde arzu ettiğiniz performansı elde etmekte ciddi manada zorlanırsınız.

Kalem Yerine Silikon Çubuk Alternatifi

Kalem yerine daha esnek ve kaliteli bir malzeme kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken silikon çubuk tercih etmek olacaktır. Silikon çubuk daha esnek ve yumuşak olduğundan arzularınıza daha iyi cevap verir. Üstelik kaliteli sonuçlar da ortaya çıkarır. Bu nedenle de silikon çubuk satın alarak evde dildo hazırlığınızı tamamlamalısınız.

Önemli Not: Bakireyseniz dildo kullanmamanız önerilmektedir. Aksi takdirde bakireliğinizi kaybedersiniz.