Strapon Nedir

Strapon

Strapon, genellikle penis şeklinde olan, tipik olarak titreşmeyen bir oyuncak olan bir yapay penis içeren iki parçalı bir seks oyuncağıdır. Yapay penis, onu giyen kişinin kalçalarına bağlanan bir belden bağlamalı takımı ile yerinde tutulur. Strapon, vajinal veya anal, penetratif seks için kullanılır; bu, bir kadın bir erkekle Strapon kullandığında da pimleme olarak adlandırılır.

Strapon

Strapon Nedir

Good Vibrations'ta çalışan seksolog Carol Queen'e göre, bir belden bağlamalı takımında doğru uyumu bulmak önemlidir. Kadın iç çamaşırları gibi belden bağlamalı takımları, büyükanne külotundan deri Straponlar kadar her çeşittir. Önünde yapay penis için bir delik bulunan iç çamaşırı gibi görünebilirler, her uyluğa uyan bir askılı sporcu Strapon veya popo yanaklarının arasına sığan bir Straponla deriden (gerçek veya sahte) yapılmış olabilirler. Shark Tank fikri: Bir Strapon takılı Spanx. Bu şekilde orta bölümünüzü ve devasa sahte dişinizi övebilirsiniz.

Strapon ne demek ?

Strapon için alışveriş yaparken göz önünde bulundurulması gereken birkaç nokta vardır. Queen, "Fikir, dildoyu elsiz hale getirmek için vücuda doğru tutmaktır, böylece onu bir partnerle ilişki tipi bir şekilde kullanabilir ve titrememesini sağlayabilirsiniz," diyor. "Kendini güvende hissetmeli, iyi oturmalı ve yapay penis ondan çekecek veya çekecek kadar esnek olmamalıdır." İdeal olarak, dildoyu belden bağlamalı takımından ayrı olarak satın almalısınız ve Queen, her iki parçayı da çevrimiçi yerine alabiliyorsanız şahsen satın almanızı önerir, böylece boyut ve boyutlar hakkında bir fikir edinebilirsiniz. (Bir tür gelinlik alışverişi gibi, amirite?) Önemli bir not: Asla askılı bir popo fişi kullanmayın, çünkü popo fişleri içeri ve dışarı için kullanılmamalıdır. hareket.

Strapon almak için internete girebilir veya en yakın seks oyuncak mağazasına bakabilirsin. Babeland'ın kurucu ortağı Claire Cavanah daha önce adresmedikal.net Jaguar'ın mağazanın en popüler belden bağlamalı takımlarından biri olduğunu söylemişti. "Rahat, seksi ve vücudun daha alçakta oturduğunu, böylece ittirirken klitorisinin üzerinde hoş bir baskı hissedebileceğini" söylüyor. Doğru belden bağlamalı takımı için alışveriş yaparken, kendinizi iyi hissettiğiniz bir şey bulmaya odaklanın. Bu, protez bir çene takılı olmayan herhangi bir giysi parçasını seçmek gibidir.